movim - en to hr translation catalogue (180 entries)

en: Thanks
hr: Hvala

en: Developers
hr: Razvijatelji

en: Translators
hr: Prevoditelji

en: Thanks to all the translators
hr: Hvala svim prevoditeljima!

en: Software
hr: Programska podrška

en: Resources
hr: Resursi

en: Movim is an XMPP-based communication platform. All the project, except the following software and resources, is under
hr: Movim je komunikacijska platforma temeljena na XMPP-u. Sav projekt, izuzev programa i resursa navedenih u nastavku, je licenciran pod licencijom

en: Account
hr: Račun

en: Change my password
hr: Promijeni moju zaporku

en: Password
hr: Zaporka

en: Password confirmation
hr: Potvrda zaporke

en: The password has been updated
hr: Zaporka je promijenjena

en: Please provide a valid password (6 characters minimum)
hr: Molim, upišite valjanu zaporku (ne manje od šest znakova)

en: The provided passwords are not the same
hr: Upisane zaporke se ne podudaraju

en: Delete your account
hr: Obrišite svoj račun

en: You will delete your XMPP account and all the relative information linked to it (profile, contacts and publications).
hr: Obrisat ćete svoj XMPP račun te sve podatke vezane uza nj (profil, kontakte i objave).

en: Type your full username
hr: Upišite svoje puno korisničko ime

en: Please provide a valid username.
hr: Molim, upišite valjano korisničko ime

en: Gateways
hr: Pristupnici

en: Leave this instance
hr: Napusti ovu instanciju

en: You will delete all the relative information linked to your account on this Movim instance (profile, contacts and publications).
hr: Obrisat ćete sve podatke povezane s vašim računom na ovoj instanciji Movima (profil, kontakte i objave).

en: This action will not delete your account but will disconnect you from this instance.
hr: Ovime ćete se odspojiti s ove instancije Movima, ali nećete obrisati svoj račun.

en: Create a new account
hr: Izradi novi račun

en: No account creation form found on the server
hr: Obrazac za izradu računa nije pronađen na poslužitelju

en: on
hr: u

en: Your acccount has been successfully registered
hr: Vaš je račun uspješno izrađen

en: Loading
hr: Učitavam

en: …and start playing
hr: i pokreni reprodukciju

en: Not Acceptable
hr: Nije prihvatljivo

en: The registration system of this server is currently unavailable
hr: Sustav za izradu računa na ovome poslužitelju trenutno nije dostupan

en: Registration forbidden
hr: Prijava je odbijena

en: Actions
hr: Radnje

en: Action completed
hr: Radnja je dovršena

en: General Settings
hr: Općenite postavke

en: Theme
hr: Tema

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Log verbosity
hr: Opširnost zapisa sustava

en: Restrict suggestions
hr: Ograniči prijedloge

en: Only suggest chatrooms, Communities and other contents that are available on the user XMPP server and related services
hr: Predlaži samo sobe za čavrljanje, zajednice te ostali sadržaj koji je dostupan na korisnikovom poslužitelju za XMPP i na s njime povezanim uslugama

en: Administration Credential
hr: Pristupni podaci za administraciju

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Retype password
hr: Ponovite zaporku

en: Whitelisted XMPP Servers
hr: Dopušteni poslužitelji za XMPP

en: If you want to specify a list of authorized XMPP servers on your Movim pod and forbid the connection on all the others please put their domain name here, with comma (ex: movim.eu,jabber.fr)
hr: Ako želite odrediti popis dopuštenih poslužitelja na vašoj Movim instanciji te samim tim zabraniti veze prema svima ostalim, molim upišite njihove domene ovdje (odvojene zarezom, npr. movim.eu,jabber.fr)

en: Leave this field blank if you allow the access to all the XMPP accounts.
hr: Ostavite ovo polje praznim želite li dopustiti pristup svim poslužiteljima za XMPP.

en: List of whitelisted XMPP servers
hr: Popis dopuštenih poslužitelja za XMPP

[ctx: [information]title]
en: Information Message
hr: Pozdravna poruka

en: Description
hr: Opis

en: This message will be displayed on the login page. It can be used to link the Terms and Conditions of your Movim instance for example.
hr: Ova će se poruka prikazati na prijavnoj stranici. Između ostalog, možete ju koristiti kako biste postavili poveznicu na Uvjete korištenja koji vrijede na vašoj instanciji Movima.

en: Leave this field blank if you don’t want to show any message.
hr: Ostavite ovo polje praznim ukoliko ne želite prikazati nikakvu poruku.

[ctx: [information]label]
en: Information Message
hr: Pozdravna poruka

en: Default XMPP server
hr: Zadani poslužitelj za XMPP

en: Main XMPP server domain
hr: Glavna domena poslužitelja za XMPP

en: Main XMPP server description
hr: Opis glavnog poslužitelja za XMPP

en: Main XMPP server country
hr: Država u kojoj se nalazi glavni poslužitelj za XMPP

en: Pick a country in the list
hr: Odaberite državu na popisu

en: Empty
hr: Prazno

en: Syslog
hr: Zapisnik sustava

en: Syslog and files
hr: Zapisnik sustava i datoteke

en: Sessions
hr: Sjednice

en: General Overview
hr: Općeniti pregled

en: Read and write rights for the webserver in Movim’s %s directory
hr: Prava na čitanje i pisanje za internetski poslužitelj u mapi Movima %s

en: WebSocket connection error, check if the Movim Daemon is running and is reachable
hr: Pogreška veze WebSocketa, provjerite je li Movimov servis pokrenut i je li dostupan

en: Browser
hr: Preglednik

en: Movim Core
hr: Jezgra Movima

en: Movim Daemon
hr: Servis Movima

en: Database
hr: Baza podataka

en: Here you can register your pod on the official %sMovim API%s
hr: Ovdje možete prijaviti svoju instanciju Movima na službenom %sMovim API-ju%s

en: Your pod is not registered on the API
hr: Vaša instancija Movima nije prijavljena na API-ju

en: Your pod is registered on the API
hr: Vaša instancija Movima je prijavljena na API-ju

en: Your pod is not yet validated
hr: Vaša instancija Movima još nije ovjerena

en: Your pod is validated
hr: Vaše je instancija Movima ovjerena

en: You asked to be removed from the API, this request will be processed in a couple of hours
hr: Zatražili ste uklanjanje vaše instancije Movima s API-ja. Ovaj će zahtjev biti proveden unutar nekoliko sati.

en: Configuration updated
hr: Konfiguracija je obnovljena

en: File
hr: Datoteka

en: Use it
hr: Upotrijebi je

en: Webcam
hr: Internetska kamera

en: Cheese!
hr: Smiješak!

en: Take a webcam snapshot
hr: Okini sliku s kamerom

en: Avatar Updated
hr: Profilna slika je ažurirana

en: Avatar Not Updated
hr: Profilna slika nije ažurirana

en: No avatar defined yet
hr: Profilna slika još nije postavljena

en: %s’s feed
hr: Objave korisnika %s

en: This content is private, please login to see it
hr: Ovaj sadržaj je privatan, molim prijavite se kako biste ga vidjeli

en: Message Published
hr: Poruka je objavljena

en: Your message could not be sent, please try again later
hr: Vaša se poruka nije mogla poslati, molim pokušajte kasnije

en: Encrypted message
hr: Šifrirana poruka

en: Composing…
hr: Piše...

en: Paused…
hr: Zaustavljeno...

en: Contact gone
hr: Kontakt je otišao

en: %s messages retrieved
hr: %s poruke dohvaćene

en: ↑ to edit your previous message
hr: Pritisnite ↑ da biste uredili svoju prethodnu poruku

en: :shortcut: to insert an emoji
hr: Upišite :prečac: za unos emojija

en: %s needs your attention
hr: %s zahtijeva vašu pažnju

en: Your message here…
hr: Upišite svoju poruku ovdje...

en: Smileys
hr: Smješci

en: Frequent contacts
hr: Česti kontakti

en: Nothing here yet…
hr: Ovdje nema još ničega...

en: Don’t be shy, send a first message to start the discussion
hr: Nemojte se sramiti, pošaljite prvu poruku da biste otpočeli razgovor

en: You received an invitation to join a chatroom
hr: Pozvani ste u sobu za razgovor

en: Join %s
hr: Pridružite se u %s

en: See the profile
hr: Pogledajte profil

en: Edit last message
hr: Uredite posljednju poruku

en: Report abuse
hr: Prijavite zloporabu

en: Call started
hr: Poziv je započet

en: Call ended
hr: Poziv je završen

en: An error occured when sending the message
hr: Došlo je do pogreške prilikom slanja poruke

en: Members
hr: Članovi

en: Connected to the chatroom
hr: Povezani ste u sobu za razgovor

en: Disconnected from the chatroom
hr: Odspojili ste se od sobe za razgovor

en: Configuration
hr: Postavke

en: Configuration saved
hr: Postavke su spremljene

en: Subject
hr: Naslov

en: Subject changed
hr: Naslov je spremljen

en: Administration
hr: Upravljanje

en: No chats yet…
hr: Još nema poruka...

en: Start a new conversation by clicking on the %s button.
hr: Započnite novi razgovor pritiskom na gumb %s.

en: Chat with a contact
hr: Pišite kontaktu

en: Me
hr: Ja

en: Chat
hr: Razgovor

en: New conversation
hr: Novi razgovor

en: Discover, follow and share
hr: Istraži, zaprati i podijeli

en: %s communities
hr: %s zajednica

en: Search for a new server
hr: Potraži novi poslužitelj

en: Communities servers
hr: Poslužitelji zajednice

en: Communities server discovered
hr: Poslužitelj zajednice je otkriven

en: This server doesn’t exists
hr: Ovaj poslužitelj ne postoji

en: Community created successfully
hr: Zajednica je uspješno pokrenuta

en: There is no Communities yet on this server.
hr: Na ovom poslužitelju još nema pokrenutih zajednica

en: Create a new community on %s
hr: Pokrenite novu zajednicu na %s

en: Community name
hr: Naziv zajednice

en: My Little Pony - Fan Club
hr: Klub ljubitelja ponija

en: Please provide a valid community name (4 characters minimum)
hr: Molim upišite valjan naziv zajednice (ne manje od četiri znaka)

en: You cannot create a new community on this server
hr: Ne možete pokrenuti novu zajednicu na ovom poslužitelju

en: No Communities Servers yet…
hr: Još nema poslužitelja za zajednice...

en: It seems that we can't find any communities for the moment
hr: Trenutno ne možemo pronaći nijednu zajednicu

en: Subscriptions
hr: Pretplate

en: Community deleted successfully
hr: Zajednica je uspješno zatvorena

en: Delete the community
hr: Zatvori zajednicu

en: You are going to delete the following community. Please confirm your action.
hr: Zatvorit ćete sljedeću zajednicu. Molim potvrditi da to želite napraviti.

en: It seems that this community doesn’t exists anymore. Do you want to remove it from your subscriptions?
hr: Čini se je zajednica više ne postoji. Želite li ju maknuti s popisa vaših pretplata?

en: Error during the application of the node configuration
hr: Došlo je do pogreške kod primjene postavki čvora.

en: Owners
hr: Vlasnici

en: Publishers
hr: Izdavači

en: Roles
hr: Uloge

en: Role correctly set
hr: Uloga je ispravno postavljena

en: Publication
hr: Izdanje

en: Open
hr: Otvoreni

en: Everyone can publish
hr: Svatko može objavljivati

en: The publishers can publish
hr: Izdavači mogu objavljivati

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: The subscribers can publish
hr: Pretplatnici mogu objavljivati

en: %s subscribers
hr: %s pretplatnika

en: %s posts
hr: %s objava

en: Public page
hr: Javna stranica

en: Subscribe
hr: Pretplati

en: Unsubscribe
hr: Otkaži pretplatu

en: Subscribed
hr: Pretplatili ste se

en: Unsubscribed
hr: Otkazali ste pretplatu

en: The subscriptions are disabled for this community
hr: Za ovu su zajednicu pretplate onemogućene

en: Give a label for this community
hr: Dodajte opis ovoj zajednici

en: My Community Name
hr: Naziv zajednice

en: Share this subscription publicly
hr: Javno podijelite ovu pretplatu

en: It will appear on your profile
hr: Vidjet će se na vašem profilu

en: You are going to unsubscribe from this community
hr: Otkazat ćete pretplatu na ovu zajednicu

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: My Subscriptions
hr: Moje pretplate

en: Hello
hr: Bok

en: Here you will be able to manage all your subscriptions.
hr: Ovdje možete upravljati svojim pretplatama

en: General
hr: Općenito

en: Language
hr: Jezik

en: Roster display
hr: Prikaz radne liste

en: Show the offline contacts
hr: Prikaži izvanmrežne kontakte

en: Hide the offline contacts
hr: Sakrij izvanmrežne kontakte

en: Appearence
hr: Izgled

en: Configuration invalid
hr: Neispravne postavke

en: Advanced Configuration
hr: Napredne postavke

en: Display adult content
hr: Prikaži sadržaj za odrasle

en: Will allow you to read the posts tagged with the #nsfw tag
hr: Dopustit će vam pregledavanje objava koje su označene oznakom #nsfw

en: Night Mode
hr: Noćni način
